ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"81 Çalıkuşu Ordu" Dijital Dergimizin İkinci Sayısı Yayımlandı"İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından  "81 Çalıkuşu Ordu" adlı dergimizin ikinci sayısı Müdürlüğümüz resmi web sitesinde yayımlandı.

"81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimizin ikinci  sayısında  Millî Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer' in ilimize yaptığı ziyaret, Müdürlüğümüz ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerimiz, seminer ve söyleşilerimiz, belirli gün ve haftalarda düzenlediğimiz programlarımız, Proje ve Koordinasyon Merkezimizin yürüttüğü özgün ve farkındalık oluşturan projelerimiz, ulusal ve uluslararası yarışmalardaki başarılarımız, zenginleştirilmiş eğitim ortamları ile eğitim teknolojileri alanında yaptığımız başarılı ve güzel çalışmalarımız ile açılışını gerçekleştirmiş olduğumuz kütüphanelerimiz yer alıyor.

Yayın hayatına başlayan "81 Çalıkuşu Ordu" dijital dergimiz iki ayda bir okuyucularıyla buluşmaya devam edecek.

Eğitim Kenti Ordu'muzda ekip ruhuyla ve özenle yaptığımız çalışmaları derlediğimiz "81 Çalıkuşu Ordu" isimli dijital dergimizin birinci ve ikinci sayısına, Müdürlüğümüz resmi web sitesinde (http://ordu.meb.gov.tr/) yer alan "Yürütülen Çalışmalar" menüsündeki "Dijital Dergi-Çalıkuşu" sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Dergimizin 2. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Dergimizin 1. sayısına ulaşmak için tıklayınız 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.