ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İkizce İlçemizde Yönetici ve Öğretmenlerimiz ile Bir Araya Geldik

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu, ilçe ziyaretleri kapsamında İkizce ilçemizde okul ve kurumlarımızı ziyaret ederek yönetici ve  öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.
İkizce İlçemizde Yönetici ve Öğretmenlerimiz ile Bir Araya Geldik

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu; okul ve kurum ziyaretleri kapsamında eğitim ve öğretimle ilgili çalışmaları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerimizle bir arada olmak amacıyla İkizce ilçemizi ziyaret etti. İlçe ziyaretine ilk olarak İkizce Kaymakamı Sayın Muhammed Fazıl Tüzel'i ziyaret ederek başladı. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim durumu, yürütülen ve planlanan çalışmalar değerlendirildi. İkizce Kaymakamlık ziyaretinin ardından Müdürümüz; İkizce Belediye Başkanı Sayın Osman Kaygı ile bir araya gelerek İkizce ilçemizin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Daha sonra Ordu Büyükşehir Belediyesi İkizce Anadolu İmam Hatip Lisesinde okul müdürlerimiz ile toplantı yaparak ilçe genelinde devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında bilgi alan Müdürümüz, "Çalışmamızın her aşamasını siz değerli idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizin görüşleriyle şekillendiriyoruz. Okul, öğretmen, öğrenci ve veli iş birliğini daha da etkili hale getirerek ilimiz genelinde açılan destekleme ve yetiştirme kurslarına öğrencilerimizin devamını sağlayalım. Okul ve kurumlarımızın bünyesinde faaliyet gösteren yemekhane ve kantinlerde gıda güvenilirliği ve hijyen şartları denetimi ile ilgili gerekli çalışmaları yaparak Okul servis araçlarının ''Okul Servis Araçları Yönetmeliğine'' uygun olup olmadığı ile ilgili gerekli denetimleri zamanında gerçekleştirelim." dedi. Okul müdürlerimizin talep ve isteklerini dinleyen Müdürümüz, emek ve gayretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkür ederek yeni eğitim öğretim yılının başarılı, sağlıklı ve huzurlu geçmesini temenni etti.

Toplantı sonrasında Ordu Büyükşehir Belediyesi İkizce Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Müdürümüz, öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. Okul idaresi ve öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında sohbet eden Müdürümüz; sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu. Okul ziyaretinin ardından İkizce İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret ederek ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili İkizce İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Güneş'ten bilgi alan Müdürümüz, ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. İkizce İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz birimlerinde görev yapan personelimizi birimlerinde ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Personelimize çalışmalarında kolaylıklar dileyen Müdürümüz, İkizce ilçe ziyaretini tamamladı.

06-12-202306-12-202306-12-202306-12-202306-12-202306-12-202306-12-202306-12-202306-12-202306-12-2023

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.