ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Çaybaşı İlçesine Ziyarette Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Çaybaşı İlçesine Ziyarette Bulundu

İlçeleri ziyaret ederek, okullarımızda uzaktan eğitim kapsamında yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini ve eğitim yatırımlarımızı yerinde görmeye devam eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Erol BAŞAR ile birlikte Çaybaşı ilçesini ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilk olarak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek, Çaybaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykut FİDAN'dan ilçedeki okul ve kurumların eğitim öğretim durumları, eğitim yatırımlarımız, yürütülen projeler ve yapılan faaliyetler, EBA Destek Noktalarının kullanımı, salgınla mücadele kapsamında yapılan çalışmalar, yüz yüze eğitime geçiş için yapılan hazırlıklar hakkında brifing aldı.

İlçede Müdürlüğümüze bağlı okul/kurum müdürleri ile sosyal mesafe kuralları kapsamında bir araya gelen Müdürümüz "İnsanlar; eğitim yolu ile sadece bilgi ve birikimlerini değil aynı zamanda millî, manevi ve evrensel değerlerini de gelecek nesillere aktarırlar. Bizi biz yapan değerlerimizi, çocuklarımıza öğretmek zorundayız. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm eğitim yöneticilerimizin, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin özverili ve fedakarca bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum." dedi. 

İlçedeki ziyaretlerine Çaybaşı Kaymakamı Furkan ÇAKIR ve Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin SEMİZ'i ziyaret eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞU, ilçenin eğitim öğretim durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

02-02-202102-02-202102-02-202102-02-202102-02-202102-02-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.