ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz, İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısında Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ile toplantıda bir araya geldi.
İl Millî Eğitim Müdürümüz, İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısında Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Müdürümüzün gündem maddeleri konusunda yaptığı açıklamaların ardından, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ilçelerinde yürütülen çalışmalar, uzaktan ve yüz yüze eğitim öğretim faaliyetleri ile ihtiyaçlar konusunda bilgilendirmelerde bulundular.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz ile buluşan İl Millî Eğitim Müdürümüz, kademeli normalleşme kapsamında alınan kararların değerlendirilmesi, LGS Sınavı öncesi yapılan hazırlık çalışmaları, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında taşımalı eğitim konusu, deprem tahkiki sonrası yıkımı yapılan ve güçlendirmesi planlanan okulların inşaat ve çalışma durumu, ilçelerimizde ve okullarımızda yürütülen ve planlanan projeler ile eTwining, TÜBİTAK, ERASMUS ve diğer projelerin değerlendirilmesi, COVİD-19 aşısı konusunda aşı sırası gelen öğretmen ve personellerimizin randevularını almaları konularında gerekli hatırlatmaların yapılması konularında bilgi alarak değerlendirmelerde bulundu.

İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizden bilgi alan Müdürümüz, yaptığı değerlendirmede kademeli normalleşme kapsamında alınan kararlara uyulması konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi hususunda uyarılarda bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizden sahada aktif olmalarını söyleyen Müdürümüz salgın sürecinde çalışmaların başarılı şekilde ilerlediğini belirterek memnuniyetini ifade ederken, süreç içerisindeki başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizi tebrik etti.

01-06-202101-06-202101-06-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.