ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz, İlçelerde MTSK'dan Sorumlu Şube Müdürleri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz, İlçelerde MTSK'dan Sorumlu Şube Müdürleri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimizde görev yapan Motorlu Taşıt Sürücü Kursları (MTSK)'ndan sorumlu şube müdürleri ile sosyal mesafe kuralları kapsamında bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Olgun KÜÇÜK ve Şube Müdürlerimizden Yusuf ACAR ile Ayfer ORAL AYDIN'ın hazır bulunduğu toplantıda Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu (MTSK) sınavları ile ilgili iş ve işlemler görüşüldü.

İlçelerde yürütülen ve planlanan faaliyetlerle ilgili bilgi alan Müdürümüz, hafta sonları yapılan MTSK sınav alanlarında dikkat edilmesi gereken hususlar, teorik ve uygulama eğitimlerinde uyulması gereken kuralların hatırlatılması ve denetlenmesi, sınav alanlarında sosyal mesafe, maske kullanımı ve salgının önlenmesi kapsamında gerekli hassasiyetin gösterilmesi konularında görüşlerini ifade ederek, yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

08-02-202108-02-202108-02-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.