ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kumru İlçemizde Okul Müdürlerimizle Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kumru İlçemizde Okul Müdürlerimizle Toplantı Yaptı

Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 2021-2022 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitime yönelik planlanan eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde değerlendirmek üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerine Kumru ilçemiz ile devam etti.

Müdürümüz, ilçe ziyaretinde Kumru Kaymakamı Hüseyin AYDIN'ı makamında ziyaret etti. 

İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat EVİN'den ilçedeki okul ve kurumların eğitim öğretime hazırlık durumları, yapılan çalışmalar, yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız ile  yüz yüze eğitim doğrultusunda okullardaki hijyen çalışmaları konusunda bilgi alan Müdürümüz, müdürlüğümüze bağlı resmi ve özel okul/kurum müdürleri ile toplantı yaptı. Toplantı da eğitim-öğretim yılı başından itibaren yapılması gereken planlamanın önemine değinen Müdürümüz, 2021-2022 eğitim öğretim yılı, yüz yüze eğitim süreci, okullarda yapılması gereken rehberlik çalışmaları ve ders programı planlamaları konusunda değerlendirmelerde bulundu. Okul müdürlerinden yürütülen çalışmalar ve yapılan planlamalar konusunda bilgi aldı, yapılan çalışmalardan ötürü kendilerine teşekkür etti.

21-08-2021

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.