ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Aybastı İlçe Ziyaretinde Toplantıya Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Aybastı İlçe Ziyaretinde Toplantıya Katıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Valimiz Sayın Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirilen ilçe ziyaretleri kapsamında Aybastı İlçesini ziyaret etti.

Valimiz Sayın Seddar Yavuz, beraberinde İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş ve diğer daire müdürleri ile birlikte Aybastı ilçesine gerçekleştirdiği ziyaret, inceleme ve temaslar kapsamında ilçe müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, muhtarlar ve din görevlileri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda konuşma yapan Valimiz Sayın Seddar Yavuz; ”Sizlerle bir arada olmaktan, çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Morali yüksek, çalışma azmi olan bir ilçe gördüm. Bundan da ziyadesiyle memnun oldum. İhtiyaçlarımızı, sorunlarımızı beraber çözerek, daha emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bütün il müdürlerimiz buradalar. Onlar gerekli notlarını alarak, çözülmesi gerekenleri en hızlı bir şekilde çözecekler. Plan, proje gerektirenleri çalışacaklar. Böylelikle saflarımızı sıklaştıracağız. Devletin sizler için, hizmet için, burada olduğunu en güzel şekilde göstermek istiyoruz” dedi.

Konuşmasının ardından toplantıya katılanlara sorun, talep ve önerilerini dinlemek üzere söz hakkı veren Valimiz Sayın Seddar Yavuz, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulundu. Toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, eğitim-öğretim durumu, eğitim yatırımlarımız, kapalı okullarımız konularında değerlendirmelerde bulunmak üzere, katılımcılardan gelen talep ve önerileri not aldığını belirtti.

 

15-02-2018

15-02-2018

15-02-201815-02-201815-02-201815-02-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.