ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Bölge Finaline Katılacak Öğrencilere Başarılar Diledi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Bölge Finaline Katılacak Öğrencilere Başarılar Diledi

Bakanlığımızda yapılan toplantılara katılmak üzere Ankara'ya giden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Konya Akşehir'de gerçekleştirilecek olan "3. Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması"na ilimizi temsilen katılacak olan öğrencilerle karşılaştı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Bakanlığımızın Akşehir Belediyesi ile birlikte 2017 yılında başladığı ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen "3. Ulusal İlkokullar Arası Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması"nda Ordu İl Birincisi olarak bölge finallerine katılacak olan Haki Yener İlkokulu öğrencileri ile sohbet etti.  22-25 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak olan bölge finallerinde başarılar diledi.

"3. Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması"nda bölge birincisi olan ekipler; 26 Ekim 2019 tarihinde Nasreddin Hoca' nın diyarı, Gülmece'nin Başkenti Akşehir'de, Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanacaktır.

"3. Ulusal Nasreddin Hoca Fıkra Canlandırma Yarışması" doğrultusunda; Nasreddin Hoca'mızın fıkralarından yola çıkarak çocuklarımızın Değerler Eğitimi yoluyla daha iyi birer insan olmalarına, hoşgörülü, özgüveni yüksek kişiliğe sahip olmalarına ve O'nun felsefesini daha iyi anlayabilmelerine, kültürler arası iletişime, paylaşıma katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

22-10-201922-10-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.