ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Çankaya Köşkü´nde Düzenlenen İftar Programına Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Çankaya Köşkü´nde Düzenlenen İftar Programına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_06/07085229_06104618_3.jpg)
Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM, Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ ve Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN’in katılımıyla Çankaya Köşkü´nde iftar programı düzenlendi. Çankaya Köşkü´nde düzenlenen iftar programına, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, öğretmenlerimiz Tüncay KAYA ve Ahu Feyhan FİDAN ile birlikte katıldı.