ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Doğum Günü Kutlama Etkinliğine Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Doğum Günü Kutlama Etkinliğine Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı etkinlik kapsamında doğum günü kutlama etkinliğini sürdürüyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüzde görev yapan Şube Müdürümüz Yüksel ÇETİN ve Kurum Avukatımız Sibel DOĞAN GELBAL'ın eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz Şube Müdürü ve Kurum Avukatını bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "İlimizin eğitim öğretim başarısındaki emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duydukları mutluluğu ifade eden Şube Müdürümüz Yüksel ÇETİN ve Kurum Avukatımız Sibel DOĞAN GELBAL İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

29-01-202029-01-202029-01-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.