ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Doğum Günü Kutlama Etkinliğini Sürdürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Doğum Günü Kutlama Etkinliğini Sürdürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı etkinlik kapsamında Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerinde görev yapan personellerin doğum gününü kutlamaya devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Araştırma ve Geliştirme (Ar-GE) birimine bağlı, ÖNEM (Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele) Projesi ekibinde görev yapan Sinem AKPINAR'ın eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

ÖNEM (Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele) Projesi ekibinde görev yapan Sinem AKPINAR'ı makamında kabul ederek, doğum gününü kutlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "  Sizler Müdürlüğümüzün gizli güçlerisiniz. ÖNEM (Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele) Projesindeki emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum."dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz Araştırma ve Geliştirme (Ar-GE) biriminde görevli öğretmenimiz Sinem AKPINAR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.