ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Doğum Günü Kutlama Etkinliğini Sürdürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Doğum Günü Kutlama Etkinliğini Sürdürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı etkinlik kapsamında Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlama etkinliğine devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz İnşaat ve Emlak Hizmetleri Şubesi'nde memur Hacer NALDEMİRCİ, Strateji Geliştirme Şubesi'nde memur Mustafa KURUL ile Makam Şoförü Tuncay GÜLER'in eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz personellerini bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Bizler sahada çalışırken, sizlerin bürodaki çalışmaları ile eğitimdeki başarımız artmaktadır. Sizler Müdürlüğümüzün gizli güçlerisiniz. Emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum."dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duydukları mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz personelleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

03-02-202003-02-202003-02-202003-02-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.