ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile İstişare Toplantısında Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile İstişare Toplantısında Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüz ile toplantıda biraraya geldi.

Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Müdürlüğümüz AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) ekibi de hazır bulunurken, projelerle ilgili istişarede bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Valiliğimiz tarafından başlatılan ve Müdürlüğümüz ile İl Emniyet Müdürlüğünün destek sağladığı ÖNEM (Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele) Projesinin AR-GE (Araştırma ve Geliştirme) ekibi tarafından sunumu yapılırken, proje ile ilgili süreç hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

ÖNEM (Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele) Projesi ile ilgili tanıtımın yapıldığı toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimize projeye destek verilmesi gerektiğini belirterek, ilçelerde yapılması gereken çalışmalar konusunda bilgilendirirken, yapılacak iş ve işlemlerle ilgili de talimatlarda bulundu. Okullarda bağımlılıkla mücadele edilmesi konusunda 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüz bilgi alarak değerlendirmelerde bulunuldu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda bir ekip ruhuyla çalışıp, amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir.” dedi.

İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin ilçelerindeki yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi verdiği toplantıda, eğitim öğretim durumu, eğitim ve öğretimde başarının daha üst seviyeye çıkartılması, ilçeler tarafından yürütülen projeler, eğitim yatırımlarımız, muhtarlarla ilgili yapılan toplantılarda görüşülen hususlar, tekli eğitime geçiş, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler, bağımlılıkla mücadele edilmesi konularında istişarede bulunuldu.

09-05-201809-05-2018
09-05-2018

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.