ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Telekonferansla Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Telekonferansla Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 19 İlçe Millî Eğitim Müdürü ile telekonferansla toplantı yaparak, istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda, Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK'un başkanlığında İl Millî Eğitim Müdürleri ile telekonferansla yapılan toplantının gündem maddeleri görüşüldü.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Eğitim Ailesi olarak, uzaktan eğitim süreci, maske üretimleri, yürütülen çalışmalar ve yapılan faaliyetlerle ilgili değerlendirmelerde bulunurken, eğitim öğretim süreci ile ilgili olarak da görüşlerini ifade etti.

Toplantıda gündem maddeleri ile ilgili görüşlerini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "uzaktan eğitim ve telafi eğitimleri konusunda görüş alışverişinde ve değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda devam eden süreçte öğretmenlerimiz tarafından yürütülecek yeni uygulamalar konusunda da değerlendirmelerde bulunuldu.

30-04-202030-04-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.