ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri ile Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri ile Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Abdurrahman ÇAKIR’ın da hazır bulunduğu toplantıya katılarak, okul müdürlerinin talep ve önerilerini dinlerken, beklentilerini dile getirdi.

Toplantıda okul müdürlerinin, talep ve önerilerini de dinleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yaptıkları bu kutsal görevde kaliteli bir eğitim yakalamada okul müdürlerine çok iş düştüğünü, göreve yeni başlamışçasına, ilk günkü heyecanlarını kaybetmeden çalışmalarını istedi. Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinirken, zümre başkanları ile gerçekleştirilen toplantılarda dile getirilen, talep, öneri ve ihtiyaçların da dikkate alınması gerektiğini ifade etti.

Altınordu Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, gündem maddeleri olan 2023 Eğitim Vizyonu, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı Zümre tutanakları ve kararları, Kalite Takip Sistemi (KTS), 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Sosyal Etkinlikler ve Yarışma Takvimi, Eğitim Öğretim Hazırlık Çalışmalarında Dikkat Edilecek Hususlar, Öğretmen Gelişim Programı (ÖGEP), Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Gelişim Öğretmenleri Programı (DKAB), Yönetici Gelişim Programı  (YÖGEP), konuları istişare edildi. İmam Hatip Ortaokulları arasındaki işbirliği ve istişareleri güçlendirmek amacıyla gerçekleştirilen toplantıda, İmam Hatip Ortaokullarının genel durumu, eğitim ve faaliyetlerinin değerlendirilmesi yapılırken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ın okul müdürleri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. 

27-11-201827-11-201827-11-201827-11-2018

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.