ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Korgan İlçesinde Okul/Kurum Ziyaretlerinde Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Korgan İlçesinde Okul/Kurum Ziyaretlerinde Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Valimiz Sayın Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirilen ilçe ziyaretleri kapsamında Korgan İlçesine yaptığı ziyarette Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumları da ziyaret ederken, okul/kurum müdürleri ve öğretmenler ile biraraya gelerek istişarelerde bulundu.

Korgan ilçesine gerçekleştirilen ziyarette, ilk olarak tadilat çalışmaları devam eden Korgan Öğretmenevi binasında incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ardından Şehit Emrah Sapa İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek yeni oluşturulan kütüphaneyi inceledi ve ardından okul müdürleri ve öğretmenlerle biraraya gelerek istişarelerde bulundu. Toplantıda öğretmenlere kitap hediye ederken, okumanın önemini de dile getirdi. Ziyaretine Korgan Ortaokulu’nda bulunan kodlama atölyesi ziyareti ile devam eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yapılan çalışmalarla ilgili öğretmenlerden bilgi aldı. Başarılar diledi.

Ziyaretlerin ardından, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un İl Jandarma Komutanı Albay Tolunay Başer ve diğer il müdürlerinin katılımıyla Korgan Ortaokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ilçe daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenler, muhtarlar ve din görevlilerinin biraraya geldiği istişare toplantısına katıldı.

Toplantıya katılanlara sorun ve taleplerini dinlemek üzere söz hakkı veren Valimiz Sayın Seddar Yavuz, talep ve önerileri dinlerken toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, eğitim-öğretim durumu, eğitim yatırımlarımız, kapalı okullarımız konularında değerlendirmelerde bulunmak üzere, katılımcılardan gelen talep ve önerileri not aldığını belirtti.

Toplantının ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin Baş, ilçe ziyareti ile ilçenin eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirmek ve istişarelerde bulunmak üzere, Korgan İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN’ı ziyaret ederek, değerlendirmelerde bulundu.

14-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-201914-03-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.