ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişinin Doğum Günü'nü Kutladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişinin Doğum Günü'nü Kutladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı etkinlik kapsamında Müdürlüğümüz Personellerinin doğum gününü kutlamaya devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ali TOPRAK'ın eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüz personellerini bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ali TOPRAK'a "Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz Maarif Müfettişi Ali TOPRAK, "43 yıllık memuriyet hayatımda ilk defa bir sürpriz ile karşılaşıyorum" diyerek İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.