ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Öğretmenimizin Doğum Günü'nü Kutladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Öğretmenimizin Doğum Günü'nü Kutladı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, kurum kültürünü geliştirmek, ekip ruhuyla çalışarak verimi artırmak, birlik, berberlik ve dayanışmayı sağlamak amacıyla başlattığı doğum günü kutlamaları kapsamında Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerinde görev yapan personellerin doğum gününü kutlamaya devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Özel Büro'da görevli öğretmenimiz Fatma PARLATIR'ın eğitim camiası olarak doğum gününü kutladı. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileğinde bulundu.

Müdürlüğümüzde görev yapan personelleri bürolarında ziyaret ederek, sohbet gerçekleştiren ve doğum günlerini kutlayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Sizler Müdürlüğümüzün gizli güçlerisiniz. İlimizin eğitim öğretim başarısındaki emeklerinize ve katkılarınıza teşekkür ediyorum. Günün anısına takdim ettiğimiz hediye ile doğum gününüzü kutluyor, hayat boyu başarı ve mutluluklar diliyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan etkinlikten duyduğu mutluluğu ifade eden Müdürlüğümüz Özel Büro'da görevli öğretmenimiz Fatma PARLATIR, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.