İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2018_09/18170059_IMG-20180918-WA0020.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ okulları ziyaret ederek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yapılan hazırlıkları ve çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.
Okul ziyaretleri kapsamında Şehit Ersin Bacaksız İlkokulu/Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, okula yapılan boya, badana, onarım ve tadilat işlemlerini yerinde görerek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıkları ve çalışmaları inceledi.
Ziyarette, idarecilerden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, onarımlar ile eğitim-öğretim yılına hazırlık kapsamında yapılan faaliyetler konusunda değerlendirmede bulunarak, yapılması gerekenler hususunda talimatlarda bulundu.