İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor](/meb_iys_dosyalar/2018_09/10143741_IMG-20180910-WA0000.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ okulları ziyaret ederek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yapılan hazırlıkları ve çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.
Okul ziyaretleri kapsamında Altınordu İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, sınıfları gezerek 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yapılan hazırlıkları ve çalışmaları inceledi.
Ziyarette, okul müdürü ve öğretmenlerle biraraya gelerek, onarımlar ile eğitim-öğretim yılına hazırlık kapsamında yapılan faaliyetler konusunda istişarede bulundu. Talep ve önerilerini dinleyen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında tüm idareci, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.