İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor](/meb_iys_dosyalar/2018_10/02151838_IMG-20181002-WA0014.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ okulları ziyaret ederek, 2018-2019 eğitim-öğretim yılına yönelik yapılan hazırlıkları ve planlanan çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.
Altınordu Şehit Doğan Gökbulut İlkokulu 3/D sınıfı öğrencisi Egemen BAYIR’ın daveti üzerine okul ziyaretinde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, 3/D sınıfını ziyaret ederek, öğrencilere satranç takımı hediye etti.
Ziyarette, okul müdürü ve öğretmenlerle biraraya gelerek, eğitim-öğretim yılında yapılması gereken iş ve işlemlerle, planlanan faaliyetler ve projeler konusunda istişarede bulundu. 2018-2019 eğitim-öğretim yılında idareci ve öğretmenlerden beklentilerini dile getirdi.