ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Üniversitesi'nde İstişarelerde Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Üniversitesi'nde İstişarelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürümüz Tuncay ZORBA ile birlikte Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademisyenlerini ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette, Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezinin yaptığı çalışmalar hakkında istişarelerde bulunulurken, Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi'nde kurulan "Akademisyen Çalışma Odası" hakkında akademisyenlere bilgi verildi.

Ordu Üniversitesi Matematik Eğitimi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Meral CANSIZ AKTAŞ ile Ölçme ve Değerlendirme Anabilim Dalı Başkanı Öğretim Üyesi Dr. Çiğdem AKIN ARIKAN'ı ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ve Şube Müdürümüz Tuncay ZORBA öğretmen yeterliliklerini geliştirici faaliyetler konusunda neler yapabileceği, Müdürlüğümüz ile Ordu Üniversitesi arasındaki işbirliği protokolü kapsamında ortak yürütülecek projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Üniversitesi ziyaretinde, Matematik Bölümünde yüksek lisans yapan öğretmenlerimizle de bir araya gelerek sohbette bulundu.  Öğretim görevlilerine ve öğretmenlerimize soru yazma çalışmalarında sundukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Ziyaret kapsamında, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ömer KARAMAN ve Eğitim Yönetimi Anabilim Dalı Başkanı Şenol SEZER ile biraraya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu tekin BAŞ, eğitim öğretime yönelik yürütülen ve planlanan faaliyetler konusunda sohbette bulundu.

09-12-201909-12-201909-12-201909-12-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.