ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Üniversitesi'nde İstişarelerde Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Ordu Üniversitesi'nde İstişarelerde Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz ile Ordu Üniversitesi arasında yapılan işbirliği protokolü kapsamında; Müdürlüğümüzün gerçekleştirdiği çalışmalarda destek olan akademisyenlerin ziyaretlerine başladı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Şubesi ve Araştırma Geliştirme (AR-GE) ekibinden sorumlu Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK ile birlikte Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi akademisyenlerini ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Ordu Üniversitesi Eğitim Bilimleri ve Öğretim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Sanem TABAK ile Türk Halk Bilimi Bölümü Dr. Emine ÇAKIR'ı ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ ve Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK Müdürlüğümüz ile Ordu Üniversitesi arasındaki işbirliği protokolü kapsamında ortak yürütülecek projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ordu Üniversitesi Akademisyenlerinden olan Eğitim Bilimleri ve Öğretim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Sanem TABAK ile Türk Halk Bilimi Bölümü Dr. Emine ÇAKIR'ı ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Müdürlüğümüzün yürüttüğü projelerde bizlerle her türlü iş birliğini sağlayarak eğitim ve öğretim kültürü, milli değerlerle şahsiyetimizi geliştirmek adına yaptığımız çalışmalara gönülden destek veren, araştırma yöntem ve teknikleri gibi konularda eğitimlerde bizlerden desteğini esirgemeyen; yeni yaklaşımlar konusundaki eğitimler için yaptığımız çalışmalara gönülden destek veren ve "Eğitim Kenti Ordu" adına yaptığımız eğitimlerdeki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" diyerek, ziyaretin anısına hediye takdiminde bulundu.

18-02-202018-02-202018-02-202018-02-202018-02-202018-02-202018-02-2020

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.