ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a OSKİ’den Ziyaret
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’a OSKİ’den Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_04/10111318_IMG_5790.jpg)
Ordu Büyükşehir Belediyesi OSKİ (Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürü Fatih YÜRÜK ile Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ÖZKAN İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, temenni ve dilekleri için kendilerine teşekkür etti.