ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Bakanlığımız Daire Başkanı İhsan ERKUL'dan Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Bakanlığımız Daire Başkanı İhsan ERKUL'dan Ziyaret

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere ilimize teşrif eden Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanımız İhsan ERKUL, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

Eğitim Politikaları Daire Başkanımız İhsan ERKUL Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonunda belirtilen imam hatip okullarında program çeşitliliği kapsamında öğrencilerin ilgi ve kabiliyetleri doğrultusunda bilgi ve becerilerini artırmak, sanat ve spor bilinci gelişmiş bireyler olarak yetişmelerine katkı sunmak ve böylece kabiliyetleri doğrultusunda daha donanımlı, öz güvenleri yüksek öğrencilerin yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla ilimizde eğitim veren ve spor programı yürüten okullarımızı ziyaret etti. Daire Başkanımız İhsan ERKUL, okul ziyaretlerinin ardından, okullarımızda görevli idarecilerin katılımı ile eğitim süreçlerini değerlendirmek, uygulanan programın verimliliğini artırmak, okullar arasında tecrübe paylaşımında bulunmak amacıyla 23-24 Mayıs 2019 tarihlerinde Ulubey Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen çalışma toplantısına katıldı.

24-05-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.