ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a İdareci ve Öğretmenlerden Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a İdareci ve Öğretmenlerden Ziyaret

Okul müdürü ve öğretmenlerden oluşan heyet, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı ziyaret etti.

Altınordu Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Mustafa Emre ŞAHİN, Kabadüz Merkez Ortaokulu Müdürü Ali Osman KURU, Altınordu İlkokulu Müdürü Güngör UÇAR, okulun sınıf öğretmeni Dilek YÜCEL ile Gölköy Atatürk İlkokulu İngilizce Öğretmeni Beyza ÖZKESKİN, sınıf Öğretmeni Elveda ATEŞ ÇAĞLAYAN ve Korgan Merkez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Volkan ÇAĞLAYAN İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı ziyaret ederek, yürütülen faaliyetler ve projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Ziyarete katılan idareci ve öğretmenler, İl Millî Eğitim Müdürlüğünün verdiği destek ve katkılardan dolayı İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a teşekkür etti.

Okullarda yapılan eğitim öğretim faaliyetleri ve yürütülen projeler konusunda idareci ve öğretmenlerden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, Kabadüz Merkez Ortaokulu'nda kurulan "Doğal Yaşam Uygulama Atölyeleri" ve okullarda yürütülen e-twinning projeleri ile ilgili istişarelerde bulundu. Okullarda ortaklaşa yürütülmesi planlanan "Tasarım ve Beceri Atölyesi" kapsamındaki çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, "Doğal Yaşam Beceri Atölyesi"nde yapılan fide ve tohum ekimi, hayvan bakımı, süt sağımı, yoğurt, peynir ve tereyağ yapımı, doğa yürüyüşleri, çöp toplama etkinliği, kamp etkinliği gibi faaliyetlerin öğrencilere sağladığı kazanımların önemine değindi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretleri için idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. 

31-12-201931-12-201931-12-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.