ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Kumru Yazarlık Akademisi'nden "Ben De Yazarım " Kitabı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Kumru Yazarlık Akademisi'nden

Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat EVİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı ziyaret ederek, Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından "Kumru Yazarlık Akademisi Ben de Yazarım" projesi kapsamında hayata geçen "Ben de Yazarım" adlı kitabı takdim etti.

Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat EVİN "Kumru Yazarlık Akademisi Ben de Yazarım" projesi kapsamında hayata geçen "Ben de Yazarım" adlı kitap hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a bilgi verdi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretleri için Kumru İlçe Millî Eğitim Müdürü Suat EVİN'e teşekkür ederken, "öğrencileri tebrik ediyor, emek veren öğretmen ve idarecilere teşekkür ediyorum" dedi.

Proje kapsamında yayımlanan kitap süreci, okumada belli bir mesafe almış, yazma yeteneği olan gönüllü öğrencilerle başladı. Proje koordinatörü Kumru Erçallar Anadolu Lisesi Müdürü Adem ARUK tarafından projeye katılan altı okulda öğretmen ve yazmayı seven 65 öğrencinin bir araya gelmesiyle başlayan kitap çalışması, kitabın basımı ile tamamlandı. 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.