ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a "Okulda Sağlığın Korunması ve Geliştirilmesi Programı" Konusunda Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a

"Okulda Sağlığın Korunması ve Geliştirilmesi Programı" kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a ziyaret gerçekleştirildi.

Ordu Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzman Dr. Fatih AYDIN, Ordu Aile Hekimleri Dernek Başkanı Dr. Ömer Ufkun YILDIRIM ve Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan ALTINEL İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret ederek, "Okulda Sağlığın Korunması ve Geliştirilmesi Programı" kapsamında yürütülen çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu. Ziyarette ayrıca, Bakanlığımız ve T.C Sağlık Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü "Okulda Sağlığın Korunması ve Geliştirilmesi Programı" kapsamında okullarımızda öğrencilere yönelik yapılan muayene/izlem bildirim çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu. Okul sağlığı kapsamında; öğrencilerin ve okul çalışanlarının sağlığının değerlendirilmesi, geliştirilmesi, sağlıklı okul yaşamının sağlanması ve sürdürülmesi, öğrenciye ve dolayısıyla topluma sağlık eğitiminin verilmesi için yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

29-05-2019

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.