ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ordu Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ordu Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı ziyaret eden Ordu Üniversitesi Öğretim Üyeleri, Müdürlüğümüz ile Ordu Üniversitesi arasında yapılan işbirliği protokolü kapsamında yürütülen ve yapılacak olan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı ziyarete katılan, Ordu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim Dalı Başkanı Dr. Sanem TABAK, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özkan ÇIKRIKÇI, Temel Eğitim Bölümü Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Emel BAYRAK ÖZMUTLU ve Sınıf Öğretmenliği Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Hayriye Gül KURUYER, Müdürlüğümüz ile yapılabilecek projeler ile ilgili olarak da değerlendirmelerde ve istişarelerde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretleri için misafirlerine teşekkür etti.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.