ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'a Ziyaret

İl Göç İdaresi Müdürü Abdulkadir KATIRCIOĞLU ile Mülteci Destek Derneği yöneticisi Ayça ÖZTANIR ve etkinlik görevlisi Orhan AKSU İl Milli Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ı makamında ziyaret ederek, sohbette bulundu.

Ziyarete, Müdürlüğümüz Hayat Boyu Öğrenme biriminden sorumlu Şube Müdürümüz Yüksel ÇETİN de katılırken, Mülteci Destek Derneği yöneticisi Ayça ÖZTANIR ve etkinlik görevlisi Orhan AKSU dernek olarak, yürütülen faaliyetler konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Ziyarette, yabancı öğrencilere yönelik ilimizde yapılacak faaliyet planlamaları ile ilgili de istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ, ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.

Mülteci Destek Derneği, sosyal alanda sığınmacıların, mültecilerin, göçmenlerin, insan ticareti mağdurlarının, uluslararası koruma talep edenlerin ve vatansız kişilerin sorunlarına yönelik yurt içinde ve yurt dışında faaliyetler yürütmek için 2014 yılında kurulmuştur.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.