ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın Kurban Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Kutlu Tekin BAŞ'ın Kurban Bayramı Mesajı

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, millet olma iradesini ve kardeşliği en üst düzeyde hissettiren, kırgınlıkları affettiren bayramlar, mutluluk ve huzur dolu bir ortam meydana getirmeleri ile inanç ve kültür medeniyetinin en temel unsurlarındandır.

Bayramlar, ibadet görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. Dua edelim ki Yüce Allah'ın rızasını kazanmak için kutlanan bayram sevgisi, tüm insanlığın kalplerinden küskünlükleri, dargınlıkları alıp götürsün. Yerinde sevgi çiçekleri açsın. Ne mutlu, kurbanlarla beraber kalplerindeki husumet duygularını da kurban ederek ruhlarını temizleyebilenlere!

Bu vesile ile tüm yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, çalışanlarımızın, velilerimizin ve öğrencilerimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, bayramınızı ailenizle ve tüm sevdiklerinizle beraber geçirmenizi, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya barış, sevgi ve huzur getirmesini diler saygı ve sevgilerimi sunarım.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.