ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 12. Sınıf Öğrencilerimizle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 12. Sınıf Öğrencilerimizle Buluştu

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde, Video Konferans Sistemi (VKS) üzerinden sınava girecek 12. sınıf öğrencileri ile buluştu.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) hakkında öğrencilerimiz tarafından merak edilen konulara, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU tarafından açıklık getirildi.

27-28 Haziran 2020 tarihlerinde Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde, sınav anında ve sınav sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU; "Sevgili öğrencilerim, sınav için okullarımız, sınav salonlarımız sınavdan önce dezenfekte edilerek, sınav günü için havalandırılmış şekilde hazır hale getirilmiştir. Sınav güvenliği açısından tedbirlerimizi en üst düzeyde aldık. Siz değerli öğrencilerimizin rahat, huzurlu ve stresten uzak bir ortamda sınava girmelerini sağlamak için tüm çalışmalar yapılmış ve tüm önlemler alınmıştır. Sizler yalnızca odaklanın ve kendi rutininize uyun. Sınav günü sizden istenen belgelerle birlikte heyecan ve stresten uzak bir şekilde sınava katılın" dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

23-06-202023-06-2020

 

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.