ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Aybastı İlçesini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Aybastı İlçesini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, eğitim öğretim faaliyetlerini ve yürütülen çalışmaları yerinde görmek üzere gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Aybastı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu. 

Okul/Kurumlarımızı Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe ziyaretleri kapsamında Aybastı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulunurken, yürütülen eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Aybastı ilçe ziyaretinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürümüz Erol BAŞAR da hazır bulunurken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ilk olarak Aybastı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyarette Aybastı İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan ACU'dan ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, onarım, tadilat çalışmaları ile uzaktan eğitim süreci ve Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ertelenerek 20 Haziran 2020 tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınav öncesinde planlanan iş ve işlemlerle ilgili brifing aldı. İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde görev yapan personelleri bürolarında ziyaret ederek, personellerle sohbet etti. Hal ve hatırlarını sordu. Yürütülen faaliyetler ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Aybastı ilçe ziyaretinde, eğitim yatırımlarımız, okulların fiziki ve eğitim durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürlerinden ve idarecilerden yapılan ve planlanan onarım, tadilat çalışmaları ile okulun fiziki durumu konusunda bilgi aldı. Okul ziyaretlerinde, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 20 Haziran 2020 tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınav öncesinde, sosyal mesafe kuralı, maske ve dezenfektan kullanımları ile ilgili Bakanlığımızca belirlenmiş önlemler konusunda yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

İlimiz ilçelerinde, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumları ziyaret ederek, okul müdürleri ile bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu.

Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul Müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken okul/kurum müdürleri de talep ve önerilerini dile getirdiler. 

Aybastı Kaymakamı Muhammet Şükrü PEKPAK'ı Ziyaret

İlçe ziyaretleri kapsamında Aybastı ilçesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Aybastı Kaymakamı Muhammet Şükrü PEKPAK'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bir süre sohbet bulunuldu.

Aybastı Kaymakamı Muhammet Şükrü PEKPAK, kendisine ziyarette bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

10-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.