ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizle Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizle Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında sosyal mesafe dikkate alınarak gerçekleştirilen ve 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzün katılımıyla yapılan toplantıda, istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda, 19 İlçe Millî Eğitim Müdürümüzle bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçedeki eğitim ve öğretim ile ilgili beklentilerini dile getirerek, "Okullarımızda öğretimin yanı sıra çocuklarımıza vereceğimiz eğitimde son derece önemlidir. Yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak her türlü çalışmayı gerçekleştirmek için çalışmaya devam etmeliyiz. Bu bağlamda bir 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde ekip ruhuyla çalışıp, amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığı yapmamız gerekir." dedi.

Konuşmasına, "Bu amaçla yapılacak çalışmalar sistemli, risk yönetimi yüksek ve strateji üretici olursa ancak başarıdan söz edebiliriz" sözleri ile devam eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Biz bu doğrultuda sizin gibi deneyimli bir ekiple yapacağımız işleri, çalışma ve güven ilkesiyle başarıyla gerçekleştireceğimize inanıyorum." diyerek ekip ruhunun önemine vurguladı.

06-05-202006-05-202006-05-202006-05-202006-05-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.