ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, istişare ve değerlendirmelerde bulunmak üzere 19 İlçe Millî Eğitim Müdürü ile video konferans sistemi üzerinden bir araya geldi.

İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katıldığı video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda TIMSS 2019 raporu değerlendirilerek elde edilen başarı, eğitimdeki yükseliş ve bunun önemi konuşuldu. Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU TIMSS sınavları ile ilgili idareci, öğretmen, öğrenci ve velilere gerekli bilgilendirilmenin yapılması gerektiğini vurguladı. Ayrıca TÜBİTAK başvurularındaki sayılara dikkat çekerek, çalışmaları sürdüren öğretmenlere teşekkür etti, başvuru sayının artırılması talep etti. Ordu'da eğitimde başarıyı arttırma çalışmaları kapsamında oluşturulan OMEMBİS sistemindeki modüllerin güncellenerek takibinin yapılması gerektiğini vurguladı. 

Yürütülen çalışmalarla ilgili de İlçe Millî Eğitim Müdürlerinden bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

09-12-202009-12-202009-12-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.