ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Kabataş İlçesine Ziyarette Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Kabataş İlçesine Ziyarette Bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilçe ziyaretlerine devam ederken, Kabataş ilçesinde bir dizi ziyaretlerde ve incelemelerde bulundu.

Okul/Kurumlarımızı Ziyaret

Kabataş ilçe ziyaretinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Fahri ZAİMOĞLU ve Şube Müdürümüz Erol BAŞAR da hazır bulunurken, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ilk olarak Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyarette Kabataş İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman PEHLİVAN'dan ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, onarım ve tadilat çalışmaları ile Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ertelenerek 20 Haziran 2020 tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınav öncesinde planlanan iş ve işlemlerle ilgili brifing aldı. İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünde görev yapan personelleri bürolarında ziyaret ederek, personellerle sohbet etti. Hal ve hatırlarını sordu. Yürütülen faaliyetler ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kabataş ilçe ziyaretinde, eğitim yatırımlarımız, okulların fiziki ve eğitim durumu ile ilgili yerinde incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul müdürlerinden ve idarecilerden yapılan ve planlanan onarım, tadilat faaliyetleri ile uzaktan eğitim ve yeni eğitim öğretim yılına yönelik planlanan çalışmaları konusunda bilgi aldı. Okul ziyaretlerinde, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, 20 Haziran 2020 tarihinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında yapılacak merkezi sınav öncesinde, sosyal mesafe kuralı, maske ve dezenfektan kullanımları ile ilgili Bakanlığımızca belirlenmiş önlemler konusunda yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmede bulundu.

İlimiz ilçelerinde, Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumları ziyaret ederek, okul müdürleri ile bir araya gelen ve tanışma fırsatı bulduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Eğitim bir gönül işidir. Okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisi yüksektir." diye konuştu.

Planlı ve programlı çalışmanın başarıya ulaşmadaki önemine de değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okul Müdürlerine tavsiye ve önerilerde bulunurken okul/kurum müdürleri de talep ve önerilerini dile getirdiler. 

Kabataş Kaymakamı Muhammet Fatih DEMİREL'i Ziyaret

İlçe ziyaretleri kapsamında Kabataş ilçesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Kabataş Kaymakamı Muhammet Fatih DEMİREL'i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bir süre sohbet bulunuldu.

Kabataş Kaymakamı Muhammet Fatih DEMİREL, kendisine ziyarette bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Kabataş Belediye Başkanı YAKUP YILMAZ'ı Ziyaret

İlçe ziyaretleri kapsamında Kabataş ilçesini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Kabataş Belediye Başkanı YAKUP YILMAZ'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçenin eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bir süre sohbet bulunuldu.

Kabataş Belediye Başkanı YAKUP YILMAZ, kendisine ziyarette bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

10-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-202010-06-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.