ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Kitap Yazma Komisyonu ile Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Bakanlığımız tarafından başlatılan taslak ders kitapları yazım çalışmalarını ilimizde yürüten Kitap Yazma Komisyonunda görevli öğretmenleri ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Kitap Yazma Komisyonu ile Biraraya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, beraberinde İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Cevat BİNGÖL ile Büyükşehir Belediyesi Ordu Anadolu İmam Hatip Lisesinde Türkçe 6. ve 7. sınıf çalışma kitabı yazım faaliyetlerini yürüten komisyondaki öğretmenlerle buluşarak, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kitap Yazma Komisyonunda görevli öğretmenlerle sohbet ederek, tanışma fırsatı bulduğunu ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, talep ve ihtiyaçlarını dinleyerek, yapılması gerekenlerle ilgili talimatlarda bulundu. Komisyonda yapılan çalışmalar konusunda değerlendirmelerde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi kapsamında öğretmen ve öğrencilerimizin yardımcı kaynak ihtiyacını büyük ölçüde karşılamak ve ayrıca koronavirüs salgını sürecinde yürütülen uzaktan eğitim faaliyetlerini akademik olarak destekleyerek derslerin işlenişindeki verimliliği artırabilmek amacıyla yürütülen öğrenci çalışma kitabı yazım çalışmaları ilimizde görevli öğretmenler tarafından başladı. Bu bir ekip işidir. Ekip ruhuyla çalışarak, eğitime katkıda bulunan Kitap Yazma Komisyonunda görevli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diliyorum." dedi.

20-10-202020-10-202020-10-202020-10-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.