ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz İdarecileri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz İdarecileri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, sosyal mesafe kuralları kapsamında Müdürlüğümüz idarecileri ile bir araya gelerek ilk tanışma, istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısına, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz maarif müfettişleri koordinatörü, müdür yardımcıları ile şube müdürleri katıldı.

Toplantıda yeni umutlarla yeni bir başlangıç yaptıklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Görev yaptığım süre içerisinde farklı kademelerde yönetici olarak görev yaptım. Gerek İzmir İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini gerekse Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevini yürütürken her daim bütünleştirici, planlı ve hakkaniyetli bir anlayışla hareket ettik. Bundan sonra da, sizlerin de özverili çalışmalarıyla Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz." dedi. Yapılacak çalışmalarda ekip ruhunun ve istişarenin önemini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU "Eğitim odaklı her alanda yapılacak çalışmalara ve fikirlere kapımız açık. Bizler 'Eğitim Kenti Ordu'da çocuklarımızı yetiştirirken onların sadece akademik başarılarına değil millî ve manevi değerlerini tanıyıp sahip çıkmalarına, kendini tanımalarına ve çevresine katacakları değerlerin farkında olmalarına da önem vermeliyiz."dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen istişare toplantısında,  Müdürlüğümüz idarecileri uhdelerinde bulunan birimleri ilgili kısa bilgilendirmede bulundu. Müdürlüğümüz iş ve işlemleri hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilimizin eğitim, öğretim faaliyetleri, inşaat ve yatırım konularında yapılacak çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Yürütülen projelerle ilgili de bilgi alan, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yapılacak çalışmalar konusunda Müdürlüğümüz idarecilerine bilgilendirmelerde bulundu.

06-05-202006-05-202006-05-202006-05-202006-05-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.