ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz İdarecileri İle Toplantıda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz İdarecileri İle Toplantıda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; 2020-2021 eğitim öğretim yılı için okulların eğitime hazır hale getirilmesi konusunda yapılan ve planlanan çalışmalar değerlendirilirken, LGS ve YKS sonucunda öğrencilerin okullara yerleştirme iş ve işlemleri ele alındı.

Toplantıda, uzaktan eğitim sürecinin değerlendirilmesi, 2020-2021 eğitim öğretim yılı hazırlık sürecinde yapılan planlamalar, ilçelerimizin öğretmen ihtiyacı, okullarımızın akıllı tahta kullanım durumu, zümre öğretmenler kurulu toplantılarında gündeme alınması gereken hususlar, proje çalışmalarında dikkat edilmesi gereken hususlar, istatistiki bilgilerin toplanması, güncellenmesi ve paylaşılması konularına değinildi.

13-08-2020

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.