ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, başkanlığında yapılan toplantıya, Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri Koordinatörü Temel ŞENER ve maarif müfettişleri katıldı.

Büyükşehir Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda gerçekleştirilen toplantıda, Maarif Müfettişleri ile ayrı ayrı sohbet ederek, tanışma fırsatı bulduğunu ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yürütülen çalışmalara ilişkin genel değerlendirmelerde bulundu.

Maarif müfettişlerine eğitim öğretim yılı ile ilgili beklentilerini ve hedeflerini aktaran İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Ordu'nun eğitim kalitesini ve başarısını yükseltmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Bu çalışmalarda maarif müfettişlerimizin katkısı yüksek. Yıl boyunca yapmış olduğunuz planlı programlı çalışmalardan, eğitime verdiğiniz destek ve itinalı çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum." dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun, konuşmalarının ardından toplantı gündemi doğrultusunda gündem maddeleri değerlendirilirken, yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

03-11-202003-11-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.