ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Öğretmenlerimizle Eğitim Sohbetinde Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Öğretmenlerimizle Eğitim Sohbetinde Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, video konferans sistemi (VKS) üzerinden ilkokul, ortaokul ve lisede görev yapan öğretmenlerimizle buluştu.

Öğretmenlerimizle buluşarak eğitim sohbetinde bulunan Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yaptığı konuşmada "Öncelikle davetimize katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki sizlerle okullarımızda öğretmenler odasında buluşalım. Yüz yüze sohbet edelim. Ancak;  Koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle video konferans sistemi üzerinden görüşebiliyoruz. Okullarımız açılıp, öğrencilerimizle sınıflarda buluştuğumuzda, tekrar sizlere ziyarette bulunacağız. Talep ihtiyaçlarınızı yerinde göreceğiz. Ordu'da eğitim kalitesinin artırılması ve eğitimde rol model olmak için sizlerle omuz omuza birlikte çalışacağız" dedi.

Öğretmenlerimizle sohbetine, uzaktan eğitim sürecinde gösterdikleri gayret ve emeklerinden dolayı teşekkür ederek devam eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ayrıca gecelerini gündüzlerine katarak milletimiz için canla başla çalışan "Vefa Sosyal Destek Grubu" gönüllülerine, ülkemizin yaşadığı bu zor süreçte milli dayanışmanın en güzel örneğini gösterdiklerini belirterek teşekkür etti.

Eğitim sohbetine katılan öğretmenlerimiz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na yeni görevinin hayırlı olması temennisinde ve başarı dileğinde bulunurken, ilimiz eğitimi için yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundu.

26-06-202026-06-202026-06-202026-06-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.