ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ölçme Değerlendirme Ekibi İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ölçme Değerlendirme Ekibi İle Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezinde görev yapan öğretmenlerle ile bir araya gelerek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Ayfer ORAL AYDIN ile Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezinde ve E-Sınav Merkezinde görevli öğretmenler katıldı

Toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ilimizdeki "eğitimde başarı" ve "2023 Eğitim Vizyon Belgesi" konuları ile ilgili fikirlerini dile getirerek değerlendirmelerde bulundu. Toplantıda beklentilerini dile getirirken, "2023 Eğitim Vizyon Belgesi" konusunda önemli hususlara da değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, uzaktan ve yüz yüze eğitimde yapılan ve yapılacak olan uygulamalar, rehberlik hizmetleri, veli-öğretmen-öğrenci iletişiminin sağlanması, mesleki eğitime bağlı okullarımızda uygulanan faaliyetler ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezinde görev yapan öğretmenler, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Öğretmenlerimizden yürütülen iş ve işlemlerle ilgili bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "yaptıkları nitelikli ortak sınavlar, öğretmenlerimize yönelik ölçme değerlendirme teknikleri konusunda verilen eğitimler, ölçme, değerlendirme, izleme konusunda kapasitenin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar, açık uçlu soru ve cevap anahtarı hazırlamaya yönelik verilen eğitimler, yapılan anket/ölçek geliştirme ve değerlendirmeleri, ilimiz genelinde yapılan ortak yazılı sınavlar ve il izleme sınavları" hususları konusunda değerlendirmelerde bulundu. 

Toplantıda, önemli noktaların ele alındığını dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, toplantı sonrası yapılması gerekenler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

30-10-202030-10-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.