ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ortaöğretim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ortaöğretim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU başkanlığında, Müdürlüğümüze bağlı ortaöğretim müdürleri ile video konferans sistemi üzerinden değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS), okul kayıt alanları, korona virüs tedbirleri kapsamında alınacak önlemler, uzaktan eğitim ve telafi eğitimi kapsamında öneriler, planlamalar ve çalışmalar ile ilgili genel bir değerlendirmede bulunmasıyla başladı.

Ortaöğretim müdürlerinin katıldığı telekonferansla gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında; yapılması gereken çalışmalarla ilgili beklentilerini dile getiren Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU; okulları ziyaret ederek, eğitim öğretim durumunu, yürütülen çalışmaları, yapılan planlamaları yerinde göreceğini ifade etti. Bakanlığımızın ve Müdürlüğümüzün web sitelerini ve sosyal medya hesaplarını düzenli olarak takip edilmesinin önemine değindi.

Hiçbir öğrencinin mağduriyet yaşamaması için en üst seviyede planlamaların yapılması gerektiğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU; sınav öncesinde, sınav anında ve sınav sonrasında alınması gereken önlemler konusunda gerekli çalışmaların yapılması hususunda değerlendirmelerde bulundu.

23-06-202023-06-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.