ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ortaokul Müdürleri İle Toplantıda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Ortaokul Müdürleri İle Toplantıda Buluştu

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Müdürlüğümüze bağlı tüm ortaokul müdürlerinin katılımıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda, istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Tüm ortaokul müdürlerinin katıldığı telekonferansla gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısında; okulları ziyaret ederek, 2023 Eğitim Vizonu kapsamında okullarımızın eğitim öğretim durumlarını, yürütülen çalışmaları, yapılan planlamaları yerinde göreceğini ifade eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yapılması gerekenlerle ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ortaokul müdürlerinin video konferans sistemi üzerinden katıldığı toplantıda ilimizde huzur, güven ve sorunsuz bir şekilde tamamlanan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) merkezi sınavında gösterdikleri gayret, başarı ve hassasiyetleri için teşekkür etti.

23-06-2020

Saray Mah.Ulukonak Cad. No5 52200 ORDU - 0452 - 2231629-30-31 - 2231255

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.