ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na "Hayırlı Olsun" Ziyaretleri Sürüyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na

Özel Uğur Okulları, Ordu Uğur Anadolu Lisesi Okul Müdürü Özlem ERDEM ile Okul Müdür Yardımcısı Bayram ERGİN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde ve başarı dileğinde bulundu.

"Hayırlı Olsun" ziyaretleri kapsamında İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK, Müdürlüğümüz Araştırma Geliştirme (AR-GE) biriminde görev yapan Proje Ekibi (PEK) ve Araştırma, Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi (ASKE) ile Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi'nde görevli öğretmenlerden oluşan ekip ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret etti.

"Hayırlı Olsun" ziyaretlerini kabul eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK başkanlığında, Müdürlüğümüz Araştırma Geliştirme (AR-GE) biriminde görev yapan Proje Ekibi (PEK) ve Araştırma, Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi (ASKE) ile Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi'nde görevli öğretmenlerle ile bir araya gelerek, yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa ÖZTÜRK ve Müdürlüğümüz AR-GE birimi ile Özel Nedenlerin Engelleriyle Mücadele (ÖNEM) Projesi'nde görevli öğretmenler devam eden ve planlanan projeler hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na bilgi verdi. Tüm öğretmenlerden, yürütülen iş ve işlemlerle ilgili bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, yürütülen çalışmaları ve projeleri takip edeceğini ifade ederek, yapılacak çalışmalarla ilgili olarak bilgilendirmelerde ve değerlendirmelerde bulundu.

Ziyarette, eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "ziyarete gelen herkese temenni ve dilekleri için teşekkür ediyorum"dedi.

20-05-202020-05-202020-05-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.