ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Okul Müdürlerinden Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Okul Müdürlerinden Ziyaret

Altınordu Penbe - İzzet Şahin Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Lokman UZUNÇAKMAK, resim öğretmeni Orhan ZAFER ve 11. sınıf öğrencisi Fatma AYDEMİR ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret ederek, okulun eğitim öğretim durumu ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Ziyarette, okulun 11. sınıf öğrencisi Fatma AYDEMİR, kendisinin çizmiş olduğu İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun portresini takdim etti.Tabloyu çok beğendiğini ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, "Okul müdürü, öğretmen ve öğrencimize ziyaretleri için teşekkür ediyordum. Öğrencimin çizmiş olduğu tablo çok başarılı bir çalışma olmuş. Öğrencime teşekkür ediyor. Başarılarımın devamını diliyorum." diye konuştu.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyarete gelen misafirlerini kabul ederken, ziyarete gelen Perşembe Çaka Çaytepe Ortaokulu Müdürü Kenan SAYILIR'dan okulun eğitim öğretim durumu konusunda bilgi aldı.

Ziyarette, Okul Müdürü Kenan SAYILIR "Covid-19 Sürecinde Yapılan Uzaktan Eğitim Faaliyetlerine İlişkin Öğrenci Görüşlerinin Değerlendirilmesi" konulu araştırmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na sundu. Araştırma ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Kenan SAYILIR, "Okulların 16/03/2020 tarihinde Covid-19 Pandemisi nedeniyle tatil edilmesi ve uzaktan eğitime geçilmesi ile birlikte öğrencilerin uzaktan eğitime katılımları önemli hale gelmiştir. Araştırmaya Ordu ilinin tüm ilçelerindeki 1620 Temel Eğitim ve Ortaöğretim öğrencisinin katılmıştır. Araştırmanın amacı öğrencilerin tecrübelerinden hareketle uzaktan eğitim ile ilgili genel durum değerlendirilmesi yapmak, sorunları derinlemesine incelemek ileriki zamanlarda yapılacak uzaktan eğitim faaliyetlerine ışık tutmaktır." dedi.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, çalışmalarından dolayı tebrik ederek, başarılar diledi.

04-11-202004-11-202004-11-202004-11-202004-11-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.