ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Ziyaretler

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Ziyaretler

Haber Ordu Gazetesi ve Karadeniz Yorum Gazetesi imtiyaz sahibi Ömer Faruk GÜNAY ile Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Talip KOCAKOÇ İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret etti.

Ömer Faruk GÜNAY ve Talip KOCAKOÇ, yayın hayatına yeni başlayan gazete hakkında bilgi verip gazeteyi tanıttı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Ömer Faruk GÜNAY ve Talip KOCAKOÇ'a başarılar diledi.

Anadolu Gençlik Derneği İl Şube Başkanı Ahmet Rauf ALTUNTAŞ, Altınordu Şube Başkanı Murat EMUCE ile yönetim kurulundan Gökhan BAHTİYAR ve Olcay YETKİN İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyaret ederek sohbette bulundu.

Ziyarette, ilimiz eğitim öğretim durumu, sosyal faaliyetler ile yürütülen projeler ve yapılan faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. İl Millî Eğitim Müdürümüz yapılan planlamaların hayırlı olması temennisinde bulundu.

10-12-202010-12-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.