ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Ziyaretler

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na Ziyaretler

Altınordu Mimar Oktay UĞUREL Özel Eğitim Okulu Aday Öğretmenleri; Uygulama Eğitimleri kapsamında görüşmek üzere İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na ziyarette bulundu.

Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU aday öğretmenlere tavsiyelerde bulundu. Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU; "Üstlendiginiz görev çok kutsal. Sizler ve öğrencilerimiz bizler için çok kıymetlisiniz. Mesleki  ve kişisel gelişimlerinizi destekleyen  çalışmalar içerisinde bulunmak size katkı sağlayacaktır, diyerek yaptıkları bu kutsal görevde başarılar diledi."

Akkuş İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu müdürü Sedayi ALTUN ve idari kadrosu İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nu ziyarette bulundular.

Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU'na okullarındaki eğitim öğretim ile ilgili bilgi vererek, gerceklestirdikleri çalışmalar ve ileriye yönelik projelerinden bahsettiler. İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih VARGELOĞLU ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederek "Yatılı Bölge Okullarımız bizler için çok kıymetlidir," diyerek ziyaretlerinden ötürü geldikleri için teşekkür etti.

 

10-12-202010-12-202010-12-2020

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.