ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun 2022-2023 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun 2022-2023 Eğitim Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Öğrenci, öğretmen, yönetici, veli ve eğitim personelimizin büyük emek sarf ettikleri bir yılın daha sonuna geldik. 2022-2023 eğitim öğretim yılını, 137.044 öğrencimiz ve 11.116 öğretmenimiz ile başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.

Eğitim sürecimizde; tüm fertlerimizin öncelikle temel yaşam becerilerini geliştirmeyi, sonrasında spordan sanata, teknolojiden mesleki eğitimlerimizle, iş dünyasına varıncaya kadar topluma yarar sağlayacak donanımlı bireyler yetiştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimizin insani, millî ve manevi değerler ile donatarak çevre duyarlılığını içselleştirmelerini sağlayarak hayata geçirdiğimiz projelerimiz, eğitimde gerçekleşmesini öngördüğümüz değişimin önünün açılmasına katkı sağlamaktayız.

Sevgili Öğrencilerimiz,


Öncelikle hepinizi göstermiş olduğunuz ilgi ve gayretli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Güçlü yarınlarımızın teminatı olan sizler, okullarımızı süslüyor ve sınıflarımıza hayat veriyorsunuz. Çok çalıştınız, yoruldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Tatilinizi dinlenerek geçiriniz ancak kendinize okul dışında da öğrenme fırsatları oluşturunuz. Yeni eğitim öğretim yılımızda daha heyecanlı, daha dinamik ve sağlıklı bir şekilde görüşmek temennisiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım, 

Sizler; eğitim hikâyemizde geleceğin umudu olan öğrencilerimize ufuk açan, yol göstererek aydınlatan başkahramanlarsınız. Sizlere  emanet ettiğimiz öğrencilerimizin; sosyal, zihinsel ve ruhsal yönleriyle gelişmelerine sağladığınız katkı, verdiğiniz emek her şeyden önemli ve değerlidir. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek mutlu çocuklar yetiştirme yolunda sabır, emek, samimiyet ve fedakârlık isteyen eğitim öğretim sürecinde özveriyle çalışarak geldiğimiz bu eğitim öğretim yılının sonunda sizlere şahsım ve sevgili yavrularımız adına teşekkür ediyorum.

 

Saygıdeğer Velilerimiz,

 

Çocuklarımız, geleceğimizin güvencesi; bizim en değerli varlıklarımızdır. Onlar için birlikte çalışmaktayız. Sizlerin daima yanımızda olduğunuzu hissederek desteklerinizle çocuklarımıza sonsuz ufuklar kazandırdık. Çocuklarınızın eğitimine ve bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyor; geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla birlikte, huzurlu, sağlıklı bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Önümüzdeki eğitim öğretim yılının tüm ülkemize olduğu gibi Eğitim Kenti Ordu'muz için de daha sağlıklı ve başarılı süreçlere vesile olması temennisiyle öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve tüm paydaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor; iyi tatiller diliyorum.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.