ORDU İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış Mesajı

5 Şubat Pazartesi günü başlayacak olan 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönemi'nin başta sevgili öğrenci ve öğretmenlerimiz olmak üzere eğitimin tüm paydaşlarına ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz. İki haftalık aranın ardından eğitim-öğretim faaliyetlerimizin, daha büyük bir heyecan ve istekle devam edeceğine inancımız tamdır. Biliyoruz ki bu küçük ara bile öğrenci ve öğretmenlerimizin hem okullara özlemini hem öğretme-öğrenme motivasyonunu artırmıştır. Bu vesileyle daha verimli, daha üretken bir ikinci dönem geçireceğimize gönülden inanıyoruz.

"Okul, genç dimağlara, insanlığa hürmeti, millet ve memlekete muhabbeti, şerefi, istiklâli öğretir." diyen Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ün gösterdiği hedefler doğrultusunda üreten, araştıran, yorumlayan, fikren ve bedenen sağlıklı, Türkiye Yüzyılı'na her yönüyle hazır bir nesil yetiştirmek için eğitim camiası olarak var gücümüzle çalışıyor ve emeklerimizin meyvelerini aldığımızı da görmekten kıvanç duyuyoruz.

Gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmek için göz bebeğimiz çocuklarımızın her türlü bilgi ve donanıma sahip olması gerektiğinin bilinciyle eğitim ve öğretim yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyor, eğitimde kalite çıtasını her geçen gün daha yükseklere çıkarmaya özen gösteriyoruz.

Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra bedensel ve zihinsel gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamaları için çağın gerekleri doğrultusunda eğitimin her kademesinde çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyoruz. Süreçte emeği ve katkısı olan herkese minnet ve şükranlarımızı sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi'nin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor; Eğitim Kenti Ordu'muz için sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ediyorum.

Karşıyaka Mahallesi Atatürk Bulvarı No 336/B Altınordu / ORDU - 0452 223 16 29 (30 31) / 0452 223 12 55

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.